Menu Zamknij

Wyjazdy integracyjne dla firm

Rezerwacja biletów lotniczych, rezerwacja grupowa hotel, rezerwacja hoteli dla firm, organizacja imprez firmowych.

Obsługa podróży służbowych

Profil działalności opieramy zarówno na podróżach typu Business Travel, jak i na organizacji odpoczynku i atrakcji dla naszych klientów. W przerwie od pracy oferujemy naszym klientom imprezy typu Incentive organizując imprezy firmowe z indywidualnym programem pełnym atrakcji i rozrywki. Mogą to być wyjazdy dla najlepszych pracowników, kadry managerskiej, czy też całej firmy. Czy miejscem destynacji będzie pięciogwiazdkowy hotel SPA w Polsce, domki nad jeziorem, a może tygodniowy pobyt na Bali to już pozostawiamy naszym klientom.  

IMPREZY DLA FIRM

hotele dla grup
hotele dla grup

NOCLEGI DLA GRUP

 Posiadając stawki specjalne w kontraktach z obiektami noclegowymi, takimi jak; hotele, motele, apartamenty, pensjonaty i kwatery pracownicze organizujemy zakwaterowanie dla grup udających się do pracy. Kompleksowo obsługujemy firmy wyjeżdżające na kontrakty, długoterminowe projekty i inne zlecenia.

gdzie rezerwować hotele

Podczas realizacji rezerwacji grupowej udostępniamy klientowi dedykowanego Concierge na miejscu, który pomoże w przypadku trudności lub usprawnieniu pobytu gości. Posiadając stawki specjalne w kontraktach z obiektami noclegowymi, takimi jak; hotele, motele, apartamenty, pensjonaty i kwatery pracownicze organizujemy zakwaterowanie dla grup udających się do pracy.